/10

Korkusuz Sırtlan 2 izle

Yin-Yang ailesi kendilerini yapılan zulüm yüzünden kaçmak zorunda kalmışlardır. Kaçarken birbirlerinden ayrılan iki küçük kardeş yıllar sonra tekrar bir araya gelmeye çalışacak. Chan Lung, geçmişinin intikamını alabilmek için kendilerine saldıran Heaven ve Earth'ın peşine düşecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,461
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

  1. OMER AKCAY dedi ki:

    Jackie cihan kung-fu karate do en çok izledim uzak doğu dövüş ustası bir çok filmi çok dersler öğrene ilgimiz vardır saygılar sevgile os os os.

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.

Bay Heineken’i Kaçırmak izle (2015)

/10

Filmde Hollandalı bira devi Heineken'in sahibi Alfred Freddy Heineken'in kaçırılma süreci ve fidye talebi anlatılıyor. Heineken'i efsanevi Galli aktör Anthony Hopkins canlandırıyor.

Til Death Do Us Part izle (2023)

/10

Evlenmek için acelesi davranmış ve doğru kişiyi seçememiş bir gelin, tüm masraflarını karşıladığı gösterişli düğün gecesinde korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalmıştır. Damat ve onun yedi sağdıç arkadaşıyla başa çıkmak zorunda kalan gelin, hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır ve bu mücadele üzgün bir gelinin öfkesiyle acımasız bir hal alacaktır.