/10

There’s Something Wrong with the Children izle

Margaret ve Ben, yakın arkadaşları Ellie ve Thomas ve iki küçük çocukları ile hafta sonu gezisine çıkarlar. Ama çok geçmeden çocuklar tuhaf davranmaya başlar. Bu durumda Ben, ortamda doğaüstü bir şeyler olduğundan şüphelenir.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 38
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Small Engine Repair izle (2021)

/10

Frank, Swaino ve Packie küçüklüklerinden beri arkadaştırlar ve üçü de Red Sox'a, gürültülü barlara ve Frank'in ergenlik çağındaki kızı Crystal'a bayılır. Ancak Frank bir gece arkadaşlarını viski içmeye davet edip onlardan hepsinin çok sevdiği güzel kızı için bir iyilik istediğinde işler kontrolden çıkar. Küçük Motor Tamiri, yazar, yönetmen ve oyuncu John Pollono'nun ödüllü oyunundan beyaz perdeye uyarlanmış, sonunda bir değişiklik olan bir kara komedi-dramadır.

Werewolves Within izle (2021)

/10

Önerilen bir boru hattı küçük bir kasabanın sakinleri arasında düşmanlığa neden olduğunda, yeni gelen bir korucu, bir kar fırtınası sakinleri eski bir kulübeye hapsettikten sonra sakin kalmalıdır. Ancak gizemli bir yaratık grubu terörize etmeye başladığında, en kötü eğilimleri ve önyargıları gün ışığına çıkar ve kanunsuz, kasaba halkını hem birbirlerinden hem de onlara musallat olan canavardan canlı tutmalıdır.

Akıl Defteri izle (2000)

/10

Leonard Shelby pahalı takımlar giyiyor, son teknoloji bir Jaguar kullanıyor; Ayrıca, ucuz, bilinmeyen motellerde kalıyor ve her zaman nakit ödüyor. Başarılı bir iş adamına benziyor... Ama Leonardo'nun tek görevi intikam almak; Karısına tecavüz edip öldüren bir adam tarafından kovalanıyor. Leonard'ın hayatındaki şüpheleri polis tarafından dikkate alınmayan tek kavga adalet arayışıdır. Katilin belirlenmesinde büyük zorluklarla karşılaşır. Leonard, hafıza kaybıyla ilişkili nadir, tedavi edilemez bir hastalıktan muzdariptir. Kaza öncesi yaşananların tüm detaylarını hatırlayan Leonard, 15 dakika önce ne olduğunu, ne yaptığını, nereye ve neden gittiğini bilmiyor.