/10

Kızıl Serçe izle

Güzel ve genç bir kız olan Dominika, annesini tedavi ettirmek için girdiği bir işin ardından hayatı tamamen değişecektir. Rus Devletine zarar veren bir haini öldürecektir. Bu olayın ardından Rus Gizli Servis adına çalışmaya başlayacak ve zorlu eğitimlerden geçecektir. Eğitimi tamamlandığında çok usta bir savaşçı ve kurnaz bir ajan haline gelecektir. İşinin en iyilerinden birisi olduğu için çok zorlu bir göreve atanacaktır. Hükumete sızmış Amerikalı bir ajanı öldürmek için görevlendirilen Dominika, işin arkasındaki sırrı öğrendiğindeyse onun için her şey alt üst olacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 803
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.