/10

Karate Kid izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Yeni bir iş ve yeni bir hayat için bekar bir anne, oğlu ile Çin'e taşınır. Hiç bilmediği topraklarda kimseyi tanımayan Dre Parker, çok iyi bir kung fu ustası olan Bay Han tarafından kung fu dersleri alarak yeni bir sayfa açar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 25,634
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

 1. DonerseSevindik06 dedi ki:

  Abi Jackie Chan’le Kung Fu öğrenmek var ya, hayalimdeki şey! Film bana tamamen bu duyguyu yaşattı, Dre’nin her düştüğünde ayağa kalkması bana da ‘pes etme’ dedirtti.

 2. KokorecciSami34 dedi ki:

  Filmdeki en sevdiğim sahne Jackie Chan’ın arabanın aynasını tamir ederken gösterdiği hünerdi. Kung Fu’nun sadece dövüşmek olmadığını, bir yaşam felsefesi olduğunu anlamamı sağladı.

 3. BaklavaUstasi62 dedi ki:

  Dre’nin o kadar zorluğa rağmen turnuvayı kazanması bana ‘ne olursa olsun pes etme’yi öğretti. Her şeye rağmen sonunda zaferini kutlayabildi, bu da bana ‘her zaman bir yol vardır’ı hatırlattı.

 4. MangalKeyfi26 dedi ki:

  Küçük kardeş Dre’nin ceketi giyip çıkartmasının bir kung fu hareketi olduğunu anladığında gülmedim desem yalan olur. Ama sonunda o hareketin nasıl işe yaradığını gördük, Jackie Chan işte, ne bekliyorduk ki?

 5. CaySaati59 dedi ki:

  Kung Fu hakkında bilgim yoktu ama Jackie Chan’in Dre’ye öğrettiği ‘her şey bir denge meselesi’ felsefesini ömrüm boyunca unutmayacağım. Bu filmle hayatın nasıl dengede tutulması gerektiğini öğrendim.

Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.