/10

Kaçıklar Üniversitesi 1 izle

Üniversitenin en popüler genci olan Van Wilder, ilk zamanlarında bencil ve vurdumduymaz bir tavra sahip bir serseridir. Ancak üniversitedeki son senesi olduğu için Wilder kendisini kötü hissetmeye başlatmıştır. Bu da yetmezmiş gibi gazeteci bir kıza aşık olması tüm işleri mahvedecektir. Üniversiteyi uzatmak için yollar arayan Wilder, tanıştığı güzel gazeteci kız sayesinde içerisindeki benliğini keşfeder ve bir çok gerçeğin farkına vararak yeni bir yol çizer. Van Wilder 1 izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,512
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

,

  1. Eric dedi ki:

    gençlik zamanlarımda izlediğim filmlerden yeniden izledim ve hala güzel

Venedik Taciri izle (2004)

/10

16. yüzyıl Venedik'inde genç Bassanio, güzel Portia'nın kalbine giden yolu bulmaya kararlıdır. Ancak talipleri çok olan genç bir bayanı yakalamak için çıktığı yolculuk için paraya ihtiyacı vardır. Daha sonra tüccar arkadaşı Antonio'nun yanına gider. Ancak iyi niyetli bir adamın yolculuk sırasında tüm parası gemilerine bağlanır. Arkadaşına yardım etmeye kararlı olan Antonio, faizsiz kredi verdiği için nefret ettiği Yahudi tefeci Shylock'a başvurmak zorunda kalır. İntikam zamanının geldiğini anlayan Shylock, belki de hayatında ilk kez parayı faizsiz borç almayı kabul eder, ancak parayı zamanında geri alamazsa herhangi bir gecikme için Antonio'nun vücudundan bir parça almayı kabul eder. .

Yeryüzündeki Son Aşk izle (2011)

/10

Kadınlarla iletişim kurmakta zorlanan yetenekli şef Michael, güzel ve soğuk görünüşlü doktor Susan'la tanışır. Susan uzun bir süre kendini işine adadı ve özel hayatından vazgeçti, Michael ise kadınlarla ciddi ilişkilerden kaçındı. İkili birbirlerine karşı daha önce hiç yaşamadıkları derin duygular hissederken, bir anda ortaya çıkan salgın bir hastalık tüm dünyadaki insanların duyularını yok eder. İnsanlığın sonu yaklaşırken aşk tüm bu engellere rağmen ayakta kalabilecek mi?

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?