/10

Kaçıklar Üniversitesi 1 izle

Üniversitenin en popüler genci olan Van Wilder, ilk zamanlarında bencil ve vurdumduymaz bir tavra sahip bir serseridir. Ancak üniversitedeki son senesi olduğu için Wilder kendisini kötü hissetmeye başlatmıştır. Bu da yetmezmiş gibi gazeteci bir kıza aşık olması tüm işleri mahvedecektir. Üniversiteyi uzatmak için yollar arayan Wilder, tanıştığı güzel gazeteci kız sayesinde içerisindeki benliğini keşfeder ve bir çok gerçeğin farkına vararak yeni bir yol çizer. Van Wilder 1 izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,669
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

,

  1. Eric dedi ki:

    gençlik zamanlarımda izlediğim filmlerden yeniden izledim ve hala güzel

This Is the End izle (2013)

/10

James Franco'nun evinde düzenlenen bir parti sırasında Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer ünlüler, kıyamet günü ile yüzleşirler. Ellerinde sınırlı bir gıda kaynağı vardır ve dünya kaos içindedir. Yaklaşan felaketle birlikte herkesin içindeki hayatta kalma içgüdüsü daha da belirgin hale gelir! Filmin yönetmenliğini, daha önce Yeşil Yaban Arısı filminde işbirliği yapmış olan Evan Goldberg ile birlikte Seth Rogen üstlenmiştir. Bu ilginç senaryolu ve bol kahkahalı filme Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi ünlü oyuncular da eşlik etmektedir.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Fly Me to the Moon izle (2024)

/10

NASA'nın tarihi aya inişi sırasında geçen romantik komedi filmde, NASA'nın imajını düzeltmek için getirilen pazarlama dehası Kelly Jones, fırlatma direktörü Cole Davis'in zorlu görevini daha da karmaşık hale getirir. Durum kötüleşince, görevin kritik derecede önemli olduğuna inanan Başkan, Jones'a destek olması için uydurma bir ay inişi planı yapmasını emreder ve geri sayım başlar.