/10

Kaçıklar Üniversitesi 1 izle

Üniversitenin en popüler genci olan Van Wilder, ilk zamanlarında bencil ve vurdumduymaz bir tavra sahip bir serseridir. Ancak üniversitedeki son senesi olduğu için Wilder kendisini kötü hissetmeye başlatmıştır. Bu da yetmezmiş gibi gazeteci bir kıza aşık olması tüm işleri mahvedecektir. Üniversiteyi uzatmak için yollar arayan Wilder, tanıştığı güzel gazeteci kız sayesinde içerisindeki benliğini keşfeder ve bir çok gerçeğin farkına vararak yeni bir yol çizer. Van Wilder 1 izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,632
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

,

  1. Eric dedi ki:

    gençlik zamanlarımda izlediğim filmlerden yeniden izledim ve hala güzel

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

John Malkovich Olmak izle (1999)

/10

Craig yolun sonundadır. Para kazanamadığı halde yetenekli bir sokak kuklacısıdır. Eşi Lotte, işini evcil hayvan dükkanına taşımıştır ve ilişkileri iç açıcı değildir. Acil bir ihtiyaçtan dolayı dosyalama memuru olarak bir firmada işe başlar ve burada Maxine adlı bir kadına ilgi duyar. Maxine, Craig'i ciddiye almasa da, çalışırken dolabın arkasına düşen bir dosyayı almaya çalışırken küçük bir gizli kapıyla karşılaşır. Merakla kapıdan içeri giren Craig, John Malkovich olur.