/10

İntikam Meleği izle

Acımasız bir saldırıda kocası ve küçük kızını kaybeden Riley, ağır yaralı şekilde komaya girmiştir ancak hayattadır. Aradan geçen beş yılın ardından uyanan Riley'in içerisinde hala o beş yıl önceki acı vardır. Acısını birazda olsa dindirebilmek için saldırganlara karşı dava açmıştır ancak çok nüfuslu olan bu çete hiçbir ceza almamıştır. Bu olaylarla iyice deliye dönen Riley, intikamını kendi başına almaya karar verir. İçerisindeki kızının ve kocasının acısıyla ve beslediği intikam duygusuyla, soğuk kanlı bir katile dönüşen Riley, intikamını almak için çok fazla kan dökecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,298
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.