/10

Özgürlüğün Elli Tonu izle

Birbirlerini çok seven Anastasia ve Christian, en sonunda hayallerine ulaşırlar ve görkemli bir düğün ile evlenirler. Yüzükleri takmışlardır ve imzayı atmışlardır. Artık beraber mutlu olmak için önlerinde hiçbir engelin olmadığını düşünürler. Ancak yoktur Jack Hyde, hala bu işin peşini bırakmaz. Çirkin düzenbazlıklar yapmaya tekrar başlamıştır. Jack, çiftin sevgisini ve evliliğini bozmaya çalışmakta ve kısmen başarılı olmaktadır. Ancak Anastasia ve Christian, istedikleri hayata kavuşana kadar pes etmeyecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 726
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."