/10

Full Out 2: You Got This! izle

Oklahoma Üniversitesinin jimnastik takımı yeni bir şampiyonaya katılmak için hazırlanmaktadır. Ancak ekibin yıldız üyesi olan Brenna Dowell, kişisel başka bir yarışmaya gittiği için ekipten ayrılmıştır. Bu eksikliğin ardından çalışmalarında giderek başarısızlığa uğramaya başlayan jimnastik takımı, by durumu düzeltmek için farklı bir yol aramaya başlar. Koçları Riley'nin yardımıyla jimnastik çalışmalarına sokak dans tekniklerini harmanlamaya başlayan ekip, farklı ama güzel bir gösteri sunmaya başlamıştır. Şimdi tek eksik yarışmayı kazanmak için kendilerine güvenmeleridir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 932
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Spiderwick Günceleri izle (2008)

  /10

  Simon, Jared ve Mallory adlı üç kardeş, anneleriyle birlikte döküntü bir eve taşınırlar. Tesadüfen buldukları bir güncenin kapağını açtığında tüm hayatları değişir. Kardeşler, gizemli bir dünyanın girdaplarında kendilerini bulur ve tuhaf yaratıklarla dolu yeni bir dünyaya adım atarlar. Ünlü çocuk fantastik edebiyat serisi olan The Spiderwick Günceleri, maceralarını kitap sayfalarından beyaz perdeye taşıyan örneklerden birine daha sahip oluyor.

  Dashing Through the Snow izle (2023)

  /10

  Eddie Garrick, iyi yürekli bir adamdır ve Noel mucizesine olan inancını yitirir. Noel arifesinde, dokuz yaşındaki kızı Charlotte ile vakit geçirirken, kırmızı elbiseli gizemli bir adam olan Nick ile arkadaş olur.

  Dilek izle (2023)

  /10

  17 yaşındaki Asha, keskin bir zeka ve sevdiklerine olan büyük bağlılıkla, dileğin gerçekleşebileceği bir krallık olan Rosas'ta yaşamaktadır. Bir çaresizlik anında, yıldızlara dilek tutar ve kozmik bir güç olan Star adlı küçük bir top tarafından yanıt alır. Star ve Asha birlikte en büyük düşmanlarıyla yüzleşir ve kararlı bir kişinin arzusunun yıldızların büyüsüyle birleştiğinde nasıl harikalar yaratabileceğini kanıtlar.