/10

Dev Avcısı Jack izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Genç bir çifti olan Jack, rutin bir hayat sürmektedir. Yağmurlu bir gün saraydan kaçan kralın kızı Prenses Isabella, Jack'in evine sığınmıştır. İki genç burada tanışmış iyi vakit geçirmektedir ancak büyülü ve gizemli bir tohumun toprağa düşmesiyle dünya sıra dışı bir hale gelecektir. İnanılmaz bir şekilde büyüyerek gökyüzüne ulaşmaya başlayan bu tohumlar, Prenses Isabella'yı yukarıya götürmüştür. Yukarıda yaşayan devler Isabella'yı esir almıştır ve devler ile insanlar arasında bir kapı oluşmuştur. Jack ve kralın askerleri, Isabella'yı kurtarmaya çalışacaktır. Devler ve insanlar arasında büyük bir savaş başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,063
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

The Day After Tomorrow izle (2004)

/10

Dünya, doğanın gazabına uğramaktadır. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmiş, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılırken New York ani iklim değişikliği ile dev dalgaların tehditi altında kalmıştır. Bir iklim bilim uzmanı olan Jack Hall, dünyayı, küresel ısınmanın tetiklediği bu felaketten kurtarmak için çözüm arayışındadır. Kurtuluş Günü'nün yaratıcısı Roland Emmerich, dünyayı bu kez uzaylılar tarafından değil, bizzat doğanın kendisi tarafından yok ediyor. Devasa doğal felaketler, büyük paralar harcanarak ve bilgisayar teknolojisinin de katkısıyla nefes kesen gerçekçilikte sahnelere dönüştürülmüş. Denis Quaid, Jake Gyllenhaal ve Ian Holm'un da katılımıyla filmin kadrosu da en az efektleri kadar dikkat çekiyor.

Kasırgalar izle (2024)

/10

Fırtına mevsimi şiddetlendikçe, daha önce hiç yaşanmamış korkunç olaylar meydana gelir ve Kate ile Tyler, rakip ekipleriyle birlikte Oklahoma'nın merkezinde bir araya gelen birçok fırtınanın tam ortasında, hayatta kalma mücadelesi verirler.