/10

Durdurulamaz izle

Berlin'de yaşayan başarılı Amerikalı iş adamı Matt Turner'ın hayatı, bir sabah çocuklarını okula götürürken aldığı gizemli bir telefonla altüst olur. Telefondaki gizemli bir ses, arabasının altında, talimatlara uymadığı takdirde patlayacak bir bomba bulunduğunu söyler. Arabada mahsur kalan Matt, ailesini korumak için kendisine verilen talimatları uygulamaya çalışır. Giderek tehlikeli görevleri yerine getirmeye çalışan Matt, içine düştüğü kabustan kurtulmayı başarabilecek mi?

Oyuncular

Toplam İzlenme: 569
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

This Is the End izle (2013)

/10

James Franco'nun evinde düzenlenen bir parti sırasında Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer ünlüler, kıyamet günü ile yüzleşirler. Ellerinde sınırlı bir gıda kaynağı vardır ve dünya kaos içindedir. Yaklaşan felaketle birlikte herkesin içindeki hayatta kalma içgüdüsü daha da belirgin hale gelir! Filmin yönetmenliğini, daha önce Yeşil Yaban Arısı filminde işbirliği yapmış olan Evan Goldberg ile birlikte Seth Rogen üstlenmiştir. Bu ilginç senaryolu ve bol kahkahalı filme Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi ünlü oyuncular da eşlik etmektedir.