/10

Dünyalar Arasında izle

Ailesini kaybeden Joe, trafik kazası geçiren motosikletli bir kız olan Billie'ye yardım ederek hastaneye götürür. Burada Billie ölmenin eşiğindeyken annesi Julia, ruhani bir iletişim kurarak Billie'i tekrar hayata döndürür. Bu kazanın ardından bekar olan Julia ile Joe, bir birliktelik yaşamaya başlarlar. Ancak Julia'nın kızı Billie, kazadan sonra çok tuhaf davranmaya başlamıştır ve sürekli garip olaylar olmaktadır. Joe, çok zaman geçmeden Billie'nin gerçek ruhunun öldüğünü ancak Joe'nin karısının ruhuyla tekrar hayata döndüğünü öğrenecek ve korkunç şeyler yaşanmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 561
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.