/10

365 Gün izle

Satış direktörü olan Laura'nın iş ve sosyal hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle, sevgilisi Martin'le olan ilişkisi bozulmaya başlamıştır. Bu kötü giden ilişkisini kurtarmak için sevgilisi Martin ve dostlarının olduğu Sicilya'ya tatile gitme kararı alır. Fakat Laura, bir mafya lideri olan Massimo tarafından kaçırılır. Massimo, genç kadını 365 gün boyunca zorla alıkoyarak kendisine aşık olmasını bekler. Eğer 365 günün sonunda Laura gitmek isterse özgürlüğüne kavuşacaktır. Polonya menşeili, orjinal ismi 365 dni olan filmin devamı olacak 2. film prodüksiyon aşamasında. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 31,885
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Lolita izle (1962)

/10

Humbert, New Hampshire'e yeni geldikten sonra aşık olduğu kişiye ulaşmak için büyük bir plan yapar: Charlotte Haze ile evlenmek. Böylece her zaman onun güzel kızıyla yakın olabilecektir. Stanley Kubrick, usta bir yönetmen ve yapımcı olarak cinsel tutkuları keşfetmek için Vladimir Nabokov'un romanından ilham alır. Kubrick, aynı konuyu 37 yıl sonra Eyes Wide Shut filmiyle tekrar ele alır.

Little Black Book izle (2004)

/10

Stacy, televizyonda talk show programı sunan bir sunucudur. Derek adında bir erkek arkadaşıyla birlikte yaşamaktadır. Bir gün Derek evde olmadığında, Stacy tarafından karıştırılan dolaplarda bir kutu bulunur. Kutu içerisinde Derek'in eski sevgililerine ait mektuplar, resimler ve eşyalar vardır. Stacy'nin eline geçen bu küçük siyah kitap adeta Pandora'nın Kutusu'na dönüşür. İki sevgili arasında kıskançlık, aşk ve kahkaha dolu bir saklambaç oyunu başlar.

The Portrait of a Lady izle (1996)

/10

Amerikalı Isabel Archer, büyük bir mirasın ardından kendisini keşfedebilmek için Avrupa'ya gider. Caspar Goodwood'un ısrarlarına rağmen Isabel, onunla arkadaşlık etmek yerine ustalıkla geçiştirir. Ancak kuzeni Ralph'dan kolayca kurtulamaz. Isabel, çevresindeki parazitlerden kurtulma çabalarıyla Madame Merle ve onun aracılığıyla Gibert Osmond'a kadar gelir. Isabel, Osmond ile evlendikten kısa bir süre sonra, onun sadece değerli sanat eserleri koleksiyonuna yeni bir parça gibi davrandığını fark eder. Aslında, Madame Merle, Osmond'un vazgeçemediği sevgilisidir ve mirası almak için bir oyun oynadıklarını da anlar. Isabel, bu korkunç ikiden kurtulduktan sonra gerçek sevgilisi olduğunu fark ettiği Ralph'ın yanına koşar, ancak Ralph son günlerini yaşamaktadır.