/10

Christmas Cottage izle

Meşhur ressam Thomas Kinkade'ın "The Christmas Cottage" isimli eserinin arkasında aslında çok derin ve dramatik bir hayat hikayesi yatmaktadır. Thomas, bu tabloyu annesinin dramatik hikayesinden ilham ve motive alarak çizmiştir. Thomas'ın annesi, ailesinden kendisine kalan yadigar evi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştır. Bu durumu düzeltmek isteyen Thomas ise en iyi bildiği şeyi yaparak resim çizecektir ve bu resmin, sırlar, hatıralar ve anlamlı dolu bir hikayeyle süsleyecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 691
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.