/10

Miss Bala izle

Gloria, hayatta sadece ailem dediği bir arkadaşa sahiptir. Çok kötü bir hayat geçmişi olmasına rağmen Gloria, güçlü bir kadındın ve her şeyin üstesinden gelebilmiştir. Ancak daha kötü günlerin onu beklediğinden habersizdir. Bir çete, bir mekana saldırmıştır ve Gloria'yı kaçırmıştır. Bir esir gibi kullanılmaya başlayan Gloria, zorla kirli işlere bulaştırılmıştır. İşlerin çirkinleşmesi ile çete içerisinde çatışma çıkmıştır. Gloria, hayatta kalmak için tarafını seçecek ve bir taraftan kendisini temize çıkartmaya çalışırken diğer taraftansa hayatını tekrar kazanmak için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 726
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.