/10

Biz izle

Mutlu bir çift ve iki çocukları, yoğun iş ve okul hayatlarından çıkarak biraz dinlenmek için yaz tatili yapmak üzere yazlık evlerine giderler. Yolculuk çok iyi geçmiştir ve iyi bir tatil olacağını düşünmektedirler. Ancak tatil yerine ulaştıklarında çok enteresan ve tuhaf olaylar yaşamaya başlarlar. Bu olayları sindirmek için ilk günlerini erken bitirerek eve dönerler ancak kendilerini korkunç bir şey beklemektedir. Tıpkı kendilerinin klonları gibi olan bir aile, evlerini basacaktır ve büyük bir hayatta kalma savaşı başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 570
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.