/10

The Carnivores izle

Eşcinsel çiftler olan Alice ve Bret, çocukları gibi gördükleri köpekleri ile bir aile olarak yaşamaktadır. Oldukça güzel bir birliktelikleri olan bu aile, köpeklerinin ani ölümüyle mahvolacaktır. Birbirlerinden şüphe etmeye başlayan ve aralarına sular sızan Alice ve Bret, yaşanan olaydan sonra birbirlerinin düşmanı haline gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 359
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.