/10

Bebek Bakıcısı: Katil Kraliçe izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Kana susamış satanist bir tarikattan kurtulan Cole'nin hayatı artık bundan sonra asla eskisi gibi olmayacaktır. Neyse ki yaşadığı o korkunç günler geride kalmış ve Cole'yi uzun bir hayat beklemektedir. Ama şanssız Cole, bu sefer başını daha büyük bir belaya sokacaktır. Liseye başlamasıyla iblislerle arasında sorun çıkan Cole, büyük bir kabus yaşamaya başlar. İblisler hayatını mahvederken Cole ise kurtulmanın yollarını arayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 916
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

Legion izle (2010)

/10

Dünya'da Tanrı'ya olan inanç tamamen kaybolduğunda, Legion melekleri ikinci kez insanlık üzerine saldırır. Son bir melek de düşer ve böylece insanlığın savaşı başlar. Bu savaşta insanların tek umudu, ıssız bir çölde bulunan küçük bir restoranda mahsur kalmış yalan dolu bir grup insan ve başmelek Michael'dır.