/10

Batman ve Robin izle

Batman ve Robin, dokunduğu her şeyi dondurabilen Mr. Freeze'yi durdurabilmek için ekip halinde çalışmaya başlamıştır. Bu sırada ise Dr. Pamela Isley ve Dr. Jason Woodrue’nun yeni özel bir serum üzerinde çalışmaktadır. Doktorların deneyleri esnasında, Batman ve Robin, herkesi kendisine aşık edebilen yeni bir kadın düşman edinmiştir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 445
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.

Bay Heineken’i Kaçırmak izle (2015)

/10

Filmde Hollandalı bira devi Heineken'in sahibi Alfred Freddy Heineken'in kaçırılma süreci ve fidye talebi anlatılıyor. Heineken'i efsanevi Galli aktör Anthony Hopkins canlandırıyor.

Til Death Do Us Part izle (2023)

/10

Evlenmek için acelesi davranmış ve doğru kişiyi seçememiş bir gelin, tüm masraflarını karşıladığı gösterişli düğün gecesinde korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalmıştır. Damat ve onun yedi sağdıç arkadaşıyla başa çıkmak zorunda kalan gelin, hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır ve bu mücadele üzgün bir gelinin öfkesiyle acımasız bir hal alacaktır.