/10

Görünmez Çocuk: İkinci Nesil izle

Yaşanan ilk olaylar Michele için çok zor bir dönem olmuştur. Ancak artık onlar geride kalmıştır ve aradan üç yıl geçtikten sonra Michele, sonunda aradığı şeyi bulmuştur. Öz annesi ve ikiz kardeşini bulmuş ve onlarla tanışmıştır. Michele, çok sonradan keşfettiği doğaüstü süper güçlerini artık iyi bir şekilde kullanmayı biliyordur ve o güçlerin kardeşi ve annesinde de olduğunu öğrenmiştir. Aile bir araya gelmiş kötü günler geride kalmış ve Michele için yeni güzel bir sayfa açılmıştır. Ancak Michele, çok geçmeden gizli sırları öğrenecek ve korkunç şeylerle karşı karşıya kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 468
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.