/10

Babyteeth izle

Ciddi ve ölümcül bir hastalığı olan Milla'nın hayatında ailesini başka kimsesi yoktur. Hastalığından dolayı Milla'nın üzerine titreyen ailesi ona her zaman iyi bir hayat şartı sunmuştur. Ancak Milla, hayatına biraz farklılık aramaktadır. Bir gün Musa adındaki evsiz bir keşle tanışan Milla, yaş olarak kendisinden çok büyük olan Musa'ya aşık olmuştur ve ikili arasında tuhaf bir ilişki oluşmuştur. Milla'nın üzülmemesi için bu duruma göz yummaya çalışan aile, Musa'nın davranışları ve Milla'nın hayatına etkisinden hiç memnun değillerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 595
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Prozac Nation izle (2001)

/10

Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

Zor Saatler izle (2016)

/10

İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.