/10

Asla Gözlerini Kaçırma izle

2. Dünya Savaşının bitmesiyle Nazi gölgesinden kurtulan Almanlar, rahat ve barış dolu bir hayata adım atmayı planlamaktadırlar. Ancak ikiye bölünen Almanya'nın doğusu için bu durum geçerli değildir. Nazi rejiminin ardından bu sefer halk Komünizm rejimine ayak uydurulmak zorunda bırakılmıştır. Bu insanlardan birisi olan sanatçı Kurt, önce Naziler daha sonra Komünistler tarafından çektiği eziyetlerden bıkmıştır. Doğu Almanya'dan sağ sağlım kaçmayı başaran Kurt, geride bıraktığı halkı için sanatını kullanarak mücadele etmeye çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,241
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

,

  1. mebrure coşkunsu dedi ki:

    YORUM YAPARSAM DEĞERİNDEN KAYBEDECEK GİBİ GELİYOR. MUHTEŞEMDİ.
    TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR VE SAYGILA.
    TEŞEKKÜRLER ADMİN.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Fly Me to the Moon izle (2024)

/10

NASA'nın tarihi aya inişi sırasında geçen romantik komedi filmde, NASA'nın imajını düzeltmek için getirilen pazarlama dehası Kelly Jones, fırlatma direktörü Cole Davis'in zorlu görevini daha da karmaşık hale getirir. Durum kötüleşince, görevin kritik derecede önemli olduğuna inanan Başkan, Jones'a destek olması için uydurma bir ay inişi planı yapmasını emreder ve geri sayım başlar.