/10

Asla Gözlerini Kaçırma izle

2. Dünya Savaşının bitmesiyle Nazi gölgesinden kurtulan Almanlar, rahat ve barış dolu bir hayata adım atmayı planlamaktadırlar. Ancak ikiye bölünen Almanya'nın doğusu için bu durum geçerli değildir. Nazi rejiminin ardından bu sefer halk Komünizm rejimine ayak uydurulmak zorunda bırakılmıştır. Bu insanlardan birisi olan sanatçı Kurt, önce Naziler daha sonra Komünistler tarafından çektiği eziyetlerden bıkmıştır. Doğu Almanya'dan sağ sağlım kaçmayı başaran Kurt, geride bıraktığı halkı için sanatını kullanarak mücadele etmeye çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,082
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

,

  1. mebrure coşkunsu dedi ki:

    YORUM YAPARSAM DEĞERİNDEN KAYBEDECEK GİBİ GELİYOR. MUHTEŞEMDİ.
    TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR VE SAYGILA.
    TEŞEKKÜRLER ADMİN.

Clovehitch Katili izle (2018)

/10

Kasaba kilisesinde gönüllü olarak çalışan Tyler Burnside aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Tyler'ın babası, dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sessiz Kentucky kasabalarının tek bir sorunu vardır: Onlarca yıl önce işlenen ve toplumu derinden sarsan faili meçhul cinayetler. On kadının vahşice işkenceye tabi tutularak öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch adlı bir psikopat tarafından işlendi. Tyler, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başlar.

Zwartboek izle (2006)

/10

Almanya'da yaşamın Yahudiler için kabusa dönüştüğü yıllarda Yahudi şarkıcı Rachel Steinn, korkunç baskılardan kaçmak için ülkeyi terk etmeye karar verdi. Ne yazık ki Hollanda'ya kaçak olarak bindiği tekne Almanlar tarafından durdurulacak. Teknedeki herkes öldürülse de Rachel şans eseri kaçar. Ülkeyi terk edemeyen Rachel'ın elinde tek bir seçenek kalıyor: direnişe katılmak! Ellis de Vries adıyla direniş gruplarının önemli isimlerinden biri haline gelecek.RoboCop ve Basic Instinct gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Paul Verhoeven, şimdi Dünya'da yaşanan gerçek trajedilerden biriyle karşı karşıya. Savaş II.

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...