/10

Asla Gözlerini Kaçırma izle

2. Dünya Savaşının bitmesiyle Nazi gölgesinden kurtulan Almanlar, rahat ve barış dolu bir hayata adım atmayı planlamaktadırlar. Ancak ikiye bölünen Almanya'nın doğusu için bu durum geçerli değildir. Nazi rejiminin ardından bu sefer halk Komünizm rejimine ayak uydurulmak zorunda bırakılmıştır. Bu insanlardan birisi olan sanatçı Kurt, önce Naziler daha sonra Komünistler tarafından çektiği eziyetlerden bıkmıştır. Doğu Almanya'dan sağ sağlım kaçmayı başaran Kurt, geride bıraktığı halkı için sanatını kullanarak mücadele etmeye çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,155
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

,

  1. mebrure coşkunsu dedi ki:

    YORUM YAPARSAM DEĞERİNDEN KAYBEDECEK GİBİ GELİYOR. MUHTEŞEMDİ.
    TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR VE SAYGILA.
    TEŞEKKÜRLER ADMİN.

Prozac Nation izle (2001)

/10

Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

Zor Saatler izle (2016)

/10

İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.