/10

Archive izle

Çok sevdiği karısını bir trafik kazasında kaybeden George, karısının özlemektedir. Karısının bilincini kullanarak yapay zekalı bir yazılım geliştirmiştir. Karısıyla sanal bir ilişki yaşayan George, karısından geliştirdiği yapay zekayı entegre ederek insana yakın bir robot üretmeye çalışmaktadır. Yıllardır uğraştığı bu projeyi herkesten saklamaktadır. Ve en sonunda amacına ulaştığında hiçbir şey düşündüğü gibi olmayacaktır. Yetkililer, George'nin bir işler çevirdiğini anlamıştır yapay karısını korumak için uğraşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 612
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
transformers 7 canavarlarin yukselisi izle
Transformers 7: Canavarların Yükselişi izle (2023)

/10

Decepticonlar, ilkel dönemlerinden kalan vahşiler ile güçlerini birleştirmiş ve Autobotları alt etmek üzere büyük bir saldırı hazırlığındadır. Ancak bu durumdan Autobotlar ve onlara yardım etmek isteyen geçmiş çağlardan gelmiş destekçilerinin çoktan haberi olmuştur. İlkel ve modern robotlardan oluşan iki taraf için büyük bir savaş başlamak üzeredir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

firestarter izle
Firestarter izle (2022)

/10

Doğuştan gelen içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan genç bir kız, zihnini kullanarak her şeyi yakma gücüne sahiptir. Ancak henüz daha küçük yaşta olması sebebiyle sahip olduğu bu gücü isteği dışında kontrolsüz bir şekilde salıvermektedir. Bu yüzden onu korumak isteyen ailesi, her ne kadar tüm durumlara hazırlıklı olsalar da beklenmedik olaylar yaşanacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.