/10

Transformers 7: Canavarların Yükselişi izle

Fragman izle

Decepticonlar, ilkel dönemlerinden kalan vahşiler ile güçlerini birleştirmiş ve Autobotları alt etmek üzere büyük bir saldırı hazırlığındadır. Ancak bu durumdan Autobotlar ve onlara yardım etmek isteyen geçmiş çağlardan gelmiş destekçilerinin çoktan haberi olmuştur. İlkel ve modern robotlardan oluşan iki taraf için büyük bir savaş başlamak üzeredir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 270
Dil Seçenekleri:
Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok izle (2022)

/10

Birinci Dünya Savaşı sırasında bir erkek spor salonunda öğretmenlik yapan Profesör Kantorek, öğrencilerine savaşa katılmanın ve asker olarak yer almanın onurlu bir görev olduğunu aşılar. Bu etkileyici konuşmalardan etkilenen askerler gönüllü olarak Alman ordusuna katılırlar. Ancak savaş, ne kitaplarda anlatılan ne de öğretmenleri tarafından anlatılan destansı bir olay değildir. Genç askerler bu hatanın farkında olsalar da artık geri dönme şansları kalmamıştır; tüm saflıklarıyla yürütülen siyasi oyunların ve acımasız planların gölgesinde yaşam mücadelesi vereceklerdir. 1930 yapımı Silence on the Western Front filminin uyarlaması.

4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.