/10

Adrift izle

Tami ve Richard çifti, birbirlerine aşık ve sevgi doludurlar. Richard, denizcilikle uğraşıyor ve boş zamanlarda tekneyle açılarak denizin tadını çıkartmayı seviyordur. Richard'a uzun bir yolculuk işi gelir. Richard hem bu işten para kazanacak hemde tadını çıkartacaktır bu yüzden Tami'nin de kendisiyle gelmesini ister. Çift, uzun bir yolcuğuna yelken açmış uçsuz bucaksız okyanusta seyahat etmektedir. Ancak ortaya çıkan şiddetli bir kasırga yüzünden her şey alabora olur. Tekne büyük zarar görür ve çift okyanusun ortasında yapayalnız kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 573
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.

Adım Adım Komplo izle (2009)

/10

Max Peterson, gizemli bir dizi telefon alır ve bu telefonlar ona olağanüstü bir zenginliğin anahtarını sunar. Ancak kısa bir süre sonra Max, ölümcül ve uluslararası bir komplonun hedefi haline geldiğini fark eder. Onu asla şaşırtmayan bir grup devlet ajanı tarafından takip edilirken, Max gezegenin her köşesinde dolaşarak tüm dünyanın istikrarını ve geleceğini tehdit eden bu komployu ortaya çıkarmak zorundadır. Üstün oyunculuk performanslarıyla dikkat çeken Ed Burns, Ving Rhames ve Martin Sheen'in yer aldığı Adım Adım Komplo, izleyicilere tüyler ürpertici ve heyecan dolu bir macera sunuyor!

Zor Saatler izle (2016)

/10

İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.