/10

Adrift izle

Tami ve Richard çifti, birbirlerine aşık ve sevgi doludurlar. Richard, denizcilikle uğraşıyor ve boş zamanlarda tekneyle açılarak denizin tadını çıkartmayı seviyordur. Richard'a uzun bir yolculuk işi gelir. Richard hem bu işten para kazanacak hemde tadını çıkartacaktır bu yüzden Tami'nin de kendisiyle gelmesini ister. Çift, uzun bir yolcuğuna yelken açmış uçsuz bucaksız okyanusta seyahat etmektedir. Ancak ortaya çıkan şiddetli bir kasırga yüzünden her şey alabora olur. Tekne büyük zarar görür ve çift okyanusun ortasında yapayalnız kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 505
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.