/10

A Good Woman Is Hard to Find izle

Kocasının acımasızca öldürülmesinin ardından zor zamanlar yaşayan Sarah, her şeye rağmen iki çocuğuna bakmak için elinden geleni yapıyordur. Diğer yandan kocasına bunu yapanların ceza almasını isteyen Sarah, polislerin olaya ilgisiz kalmasıyla ikinci şoku yaşamıştır. Artık psikolojik bir travmayla karşı karşıya kalmıştır. Kendi işini kendi halletmek isteyen Sarah kocasının katillerini cezalandırmak için işe koyulacaktır. Kendisini yasadışı işlerin döndüğü yer altı merkezinde bulan Sarah, çocuklarının güvenliği için çok temkinli bir mücadele vermek zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 888
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.