/10

A Gentleman izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Gaurav, temiz ve sakin bir hayata sahip, tek isteği sevdiği kadınla evlenmek olan, genç ve centilmen bir adamdır. Sakin hayatına rağmen Gaurav, çalışkan olması sebebiyle sürekli iş koşuşturması içindedir. Gaurav bir iş görüşmesi için Mumbai'ye gidecek, ancak şanssızlığı peşini bırakmayacaktır. Dış görünüşü Gaurav'a çok benzeyen Rishi'de tehlikeli bir iş için Mumbai'dedir. Hayatları bir anda kesişen bu iki farklı kişi ortak bir mücadele vermek zorunda kalacak ve bazı gerçekler gün yüzüne çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,207
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.

Liste izle (2023)

/10

Nişanlısının kendisini aldattığını öğrenen genç bir kadının kendi listesini oluşturmasının hikayesi anlatılıyor. Yakında evlenecek olan Abby, hayatının en mutlu dönemini yaşıyor. Ta ki nişanlısının aldatan ünlüler listesindeki bir ünlüyle yattığını öğrenene kadar. Abby ve en yakın arkadaşı Chloe'nin aklına çılgın bir fikir gelir: Abby kendi listesini hazırlayacak ve oradan biriyle çıkacak.