/10

A Gentleman izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Gaurav, temiz ve sakin bir hayata sahip, tek isteği sevdiği kadınla evlenmek olan, genç ve centilmen bir adamdır. Sakin hayatına rağmen Gaurav, çalışkan olması sebebiyle sürekli iş koşuşturması içindedir. Gaurav bir iş görüşmesi için Mumbai'ye gidecek, ancak şanssızlığı peşini bırakmayacaktır. Dış görünüşü Gaurav'a çok benzeyen Rishi'de tehlikeli bir iş için Mumbai'dedir. Hayatları bir anda kesişen bu iki farklı kişi ortak bir mücadele vermek zorunda kalacak ve bazı gerçekler gün yüzüne çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,327
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.