/10

6 Süper Kahraman izle

Tadashi ve kardeşi Hiro, birlikte yaşamaktadırlar ve hayatta başka kimseleri yoktur. Tadashi, insanlara yardım etmesi için şişirilebilir süper bir robot yapar. Robot Baymax ve Hiro iyi birer arkadaş olurlar. Dünya acımasız bir kötü tarafından saldırıya uğradığında Hiro, süper kostümlere sahip arkadaşları ve Baymax dünyayı kurtarmak için harekete geçerler. Ancak Baymax sahip olduğu gücü kullanamamaktadır ve çok sakardır. Hiro'nun yardımıyla Baymax içerisindeki süper gücü keşfedecek ve insanları korumak için uğraşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,172
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

,

Ülke:

Kategori:

, ,

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

This Is the End izle (2013)

/10

James Franco'nun evinde düzenlenen bir parti sırasında Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer ünlüler, kıyamet günü ile yüzleşirler. Ellerinde sınırlı bir gıda kaynağı vardır ve dünya kaos içindedir. Yaklaşan felaketle birlikte herkesin içindeki hayatta kalma içgüdüsü daha da belirgin hale gelir! Filmin yönetmenliğini, daha önce Yeşil Yaban Arısı filminde işbirliği yapmış olan Evan Goldberg ile birlikte Seth Rogen üstlenmiştir. Bu ilginç senaryolu ve bol kahkahalı filme Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi ünlü oyuncular da eşlik etmektedir.