/10

2 Kalp izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Dublaj izle

Samimi bir arkadaşlık ilişkisine sahip iki çift, hayat şartları nedeniyle yollarını ayırmak zorunda kalmıştır. Herkes kendi çizdiği yolda kendi standartlarda bir hayat sürdürürken on yılın ardından bu iki çiftin yolları yeniden kesişmiştir. Ancak artık o eski günler eskide kalmış ve bir daha araları eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü yaşadıkları hayat artık farklıdır. Ama gizli bir nokta bu arkadaşların arasındaki bağın kopmasını engelliyor ve yollarını tekrar ayrılmasını zorlaştırıyordur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,327
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Fly Me to the Moon izle (2024)

/10

NASA'nın tarihi aya inişi sırasında geçen romantik komedi filmde, NASA'nın imajını düzeltmek için getirilen pazarlama dehası Kelly Jones, fırlatma direktörü Cole Davis'in zorlu görevini daha da karmaşık hale getirir. Durum kötüleşince, görevin kritik derecede önemli olduğuna inanan Başkan, Jones'a destek olması için uydurma bir ay inişi planı yapmasını emreder ve geri sayım başlar.