/10

Yumruğun Efsanesi: Chen Zhen’in Dönüşü izle

Çin'i işgal altına alan Japonya, birçok masum insanın ölümüne ve açlığa sebep olmuştur. Ölenler arasında Chen Zhen'in usta öğretmeni de vardır. Öğretmeninin intikamını almak isteyen Chen, bir saldırı sonucu vurulur. Ölündüğü sanılmıştır ancak bir şekilde kurtulmayı başarmıştır. Sahte bir kimlik ve bir maskeyle sokaklara inerek masum insanların ölmesinden sorumlulara suikast düzenlemeye başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 863
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.