/10

Yin Yang Ustası: Ölümsüzlük Rüyası izle

Uzun süren, zorlu eğitimlerin ardından bir Yinyang ustası haline gelen Qingming, ustasının kendisine verdiği emirle beraber başkentte gerçekleşen bir törene katılmak üzere yola çıkmıştır. Qingming'in törene katılmaktan ziyade daha büyük ve zorlu bir görevi vardır. 300 yıldır uykuda olan ve uyanmak üzere olan ölümcül bir iblisin uyanmasını engellemek zorundadır. Ancak bu kutsal göreve sinsi planlar dahil olmuştur. Kendini hiç beklemediği bir anda kurnaz komploların ortasında bulan Qingming, görevini tamamlamak için mücadele etmek zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 557
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  All of Us Strangers izle (2023)

  /10

  Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

  Dogman izle (2023)

  /10

  Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.