/10

Yesterday izle

Sıradan bir hayat süren Jack, ufak müzisyenlik yetenekleriyle yaşamına devam etmekte ve her zaman ünlü bir şarkıcı olmanın hayalini kurmaktadır. Jack, her akşam olduğu gibi bisikletiyle eve gidiyordur ancak trajik bir trafik kazası geçirir. Hastanede gözünü açtığında ise iki dişi yoktur ancak çok şey kazanacaktır. Çünkü efsane The Beatles grubunu dünya üzerinde silinmiştir ama şarkılarını sadece Jack bilmektedir. O efsane grubun ünlü şarkılarını Jack'den başka bilen yoktur ve o şarkıları söyleyerek kısa sürede dünyaca ünlü bir hale gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 794
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Spiderwick Günceleri izle (2008)

/10

Simon, Jared ve Mallory adlı üç kardeş, anneleriyle birlikte döküntü bir eve taşınırlar. Tesadüfen buldukları bir güncenin kapağını açtığında tüm hayatları değişir. Kardeşler, gizemli bir dünyanın girdaplarında kendilerini bulur ve tuhaf yaratıklarla dolu yeni bir dünyaya adım atarlar. Ünlü çocuk fantastik edebiyat serisi olan The Spiderwick Günceleri, maceralarını kitap sayfalarından beyaz perdeye taşıyan örneklerden birine daha sahip oluyor.

Özel Bir Gün izle (2016)

/10

Anneler Günü yaklaştıkça, farklı insanlar ve kuşaklar kendi hayatlarıyla ilgili farklı aşamalardan geçmektedir. Kısa bir süre önce boşanmış olan Sandy (Jennifer Aniston), eşinin kendinden çok daha genç bir kadınla evlenmesiyle sarsılmıştır. Bradley ise 16 yaşındaki kızına hem anne hem de baba rolünü üstlenmenin zorluklarıyla karşı karşıya kalır. Ünlü bir yazar olan Miranda ise başarısına rağmen, kızını bebekken evlatlık vermek zorunda olduğunu kabullenmek zorundadır. Kristin ise evlenmeden önce annesini bulmaya karar verir. Ailesiyle arası pek iyi olmayan Jessie ise bu ilişkiyi düzeltmek zorunda olduğunu kabullenmeye başlar. Tüm bu hayatlar, Anneler Günü'nde bir şekilde birbirine bağlanacaktır. Film, Garry Marshall'ın önceki iki filmi Sevgililer Günü ve Yılbaşı Gecesi gibi özel bir günde kesişen yollar konseptini ele almaktadır.

Bunlar Nasıl Sarışın izle (2009)

/10

Elle Woods'un genç kuzenleri, İngiltere'den Kaliforniya'ya taşındıklarında hayatlarını güçlendirmek, kendilerini dış etkilere karşı korumak ve iftiralardan kurtulmak için yeni bir hayat kurmak zorundadırlar.