/10

Yerçekimi izle

Uzay araştırması için seçilmiş bir grup astronot uzay hakkında araştırma yapmaktadır. Ancak ters giden olaylar yüzünden büyük bir facia yaşayan araştırma ekibinin uzay gemileri tamamen parçalanmıştır ve herkes ölmüştür. Sadece olay sırasında dışarıda olan iki kişi hayatta kalabilmiştir. Sınırlı oksijene ve hareket tüpüne sahip olan bu iki astronot, uzayın derinliklerinde yalnız başlarına. Tek umutları yörüngedeki uzay istasyonuna ulaşabilmek. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 574
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.