/10

Yaşasın Maestro! izle

Orkestra şefi Gustavo Dudamel, en büyük senfonik eserlerin özgün yorumlarıyla müzik dünyasını ateşe veriyor. Time dergisinin en etkili 100 kişisinden biri olarak seçilmiştir ve Los Angeles Filarmoni Orkestrası'nın müzik ve sanat yönetmenidir. Memleketi Venezuela'daki sosyal huzursuzluğun ortasında, sanatın yenilenme ve birleşme gücünü kutlayan yenilikçi bir konser tasarlar.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 265
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

Huzursuzluk izle (2017)

/10

28 yaşındaki bir doktora öğrencisi, kronik yorgunluk sendromuyla mücadelesini kaydetmek amacıyla kendi kendini kameraya çekiyor.

Jim and Andy: The Great Beyond izle (2017)

/10

Jim Carrey, 1999 yılında Man on the Moon filminde kült komedyen Andy Kaufman'ı oynamasıyla büyük övgüler aldı. Ancak filmin arkasındaki hikaye de oldukça etkileyiciydi. Kaufman'ın ailesi ve arkadaşları da hazır bulunduğu kalabalık film setinde Carrey, Kaufman veya onun sık kullandığı salon şarkıcısı alter ego karakteri Tony Clifton olarak dolaşıyordu. Carrey'nin rolüne olan bağlılığı ve inandırıcılığı o kadar yüksekti ki, set aralarında bile karakterden çıkmıyor ve set ekibi Carrey'ye hitap ederken, onun o günkü karaktere göre Tony veya Andy diyorlardı. Carrey'nin 100 saatlik set görüntülerinden derlenen ve röportajlarla zenginleştirilen bu belgeseldeki özverisi ortaya çıkıyor. Carrey, 18 yıl sonra geriye dönüp kendi hayatı ile Kaufman arasındaki benzerlikleri, Andy ve Tony karakterlerini canlandırırkenki deneyimlerini ve kariyerindeki sürecini seyircilerle paylaşıyor.

F for Fake izle (1973)

/10

Orson Welles, sanat ve sinema dünyasıyla gerçek hayata dair izlenimlerini resmi bir geçit töreniyle kutluyor...