/10

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları izle

Krash, arkadaşı Barry'nin doğum günü partisini unutulmaz bir ana çevirmek için ona bir sürpriz yapmayı düşünür. İstenilen zamanda istenilen yere giderek zaman yolculuğu yapmalarını sağlayacak olan Dejavu Ajenta'sı isminde bir şirket ile anlaşan Krash, partinin ortasında arkadaşlarına sürpriz yapar. Ancak başlarına neyin geleceğinden habersizdirler. Tarihi öneme sahip yerleri çok eski bir tarihte ziyaret etmek için gönderilen arkadaşlar, yaptıkları zaman yolculuklarında maceradan maceraya koşacaklar ve daha önceden görmedikleri farklı bir dünyadan kurtulmaya çalışacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,108
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.

Starship Troopers: İstila izle (2012)

/10

Fort Casey, uzak bir Federasyon karakolu olup, Böceklerin saldırısına maruz kalır. Yıldız Gemileri Alesia ve John A. Warden'daki askerler, saldırıyı durdurmak için güçlerini birleştirir ve Federasyon karakoluna ulaşır. Kurtarma görevi tamamlanmadan ve hayatta kalanlar tahliye edilmeden önce, gemilerden biri beklenmedik bir şekilde karakoldan ayrılır ve derin uzayda kaybolur. Şimdi, karakoldan kurtulan askerler, hayal edebileceklerinden çok daha kötü sonuçlara yol açabilecek bir kurtarma göreviyle görevlendirilir...

Starship Troopers izle (1997)

/10

Liseden diplomayı alan Johnny Rico, sevgilisi Carmen'i etkilemek amacıyla donanma akademisine kaydolarak Yıldız Gemisi pilotu olmayı hedefler. Ancak, trajik bir eğitim kazası sonrasında, Johnny piyadelere yanlış sebeplerle katıldığını fark eder. İnsanlık ile Araknoid diye bilinen Böcekler arasında yıldızlararası bir savaş başladığında, istifa etmeyi düşünür.