/10

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları izle

Krash, arkadaşı Barry'nin doğum günü partisini unutulmaz bir ana çevirmek için ona bir sürpriz yapmayı düşünür. İstenilen zamanda istenilen yere giderek zaman yolculuğu yapmalarını sağlayacak olan Dejavu Ajenta'sı isminde bir şirket ile anlaşan Krash, partinin ortasında arkadaşlarına sürpriz yapar. Ancak başlarına neyin geleceğinden habersizdirler. Tarihi öneme sahip yerleri çok eski bir tarihte ziyaret etmek için gönderilen arkadaşlar, yaptıkları zaman yolculuklarında maceradan maceraya koşacaklar ve daha önceden görmedikleri farklı bir dünyadan kurtulmaya çalışacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,032
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.