/10

Yandaş izle

1.Part 2.Part

Korkunç ve acımasız insanların dünyayı yok etme planlarının ardından Tris, şehri çevreleyen ve içeriye girmenin imkansız olan gizli bir duvarı kullanarak yanındaki dört savaşçı ile ailelerini geride bırakarak dışarıya çıkıyor. Dışarıdaki dünyanın nasıl bir yer olduğu keşfetmek isteyen ekip, şok edici ve acımasız gerçeklerle karşı karşıya kalmışlardır. Büyük bir zulüm gören insanlar dışarıda çok zor bir hayat sürmektedir. Bir çok farklı taraf ve aralarında kanlı çatışmalar yaşanmaktadır ve ekip bu noktada kime inanacaklarını bilmemektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 855
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

Maviliklere Doğru 2 izle (2009)

/10

Sebastian (Chris Carmack) ve Dani (Laura Vandervoort), su altında rehberlik yapmak ve yardımcı olmak için işe alınan dalgıç çiftidir, ancak bilmeden kendilerini heyecanlı bir maceranın içinde bulurlar ve büyük bir para karşılığında çalışırlar.

Maviliklere Doğru izle (2005)

/10

Dört genç dalgıç, Bahamalar'da efsanevi bir hazinenin peşine düşmeye karar verir. Rivayete göre, yıllardır denizin derinliklerinde duran bir batının içinde değerli altınlar bulunmaktadır. Bu büyüleyici servete sahip olma arzusu gençleri harekete geçirir. Onları derin sulardaki heyecan dolu bir maceranın içine sürükler. Zira karşılarına çıkacak sürprizler yalnızca altınlarla sınırlı değildir...