/10

Yandaş izle

1.Part 2.Part

Korkunç ve acımasız insanların dünyayı yok etme planlarının ardından Tris, şehri çevreleyen ve içeriye girmenin imkansız olan gizli bir duvarı kullanarak yanındaki dört savaşçı ile ailelerini geride bırakarak dışarıya çıkıyor. Dışarıdaki dünyanın nasıl bir yer olduğu keşfetmek isteyen ekip, şok edici ve acımasız gerçeklerle karşı karşıya kalmışlardır. Büyük bir zulüm gören insanlar dışarıda çok zor bir hayat sürmektedir. Bir çok farklı taraf ve aralarında kanlı çatışmalar yaşanmaktadır ve ekip bu noktada kime inanacaklarını bilmemektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 785
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.

Adım Adım Komplo izle (2009)

/10

Max Peterson, gizemli bir dizi telefon alır ve bu telefonlar ona olağanüstü bir zenginliğin anahtarını sunar. Ancak kısa bir süre sonra Max, ölümcül ve uluslararası bir komplonun hedefi haline geldiğini fark eder. Onu asla şaşırtmayan bir grup devlet ajanı tarafından takip edilirken, Max gezegenin her köşesinde dolaşarak tüm dünyanın istikrarını ve geleceğini tehdit eden bu komployu ortaya çıkarmak zorundadır. Üstün oyunculuk performanslarıyla dikkat çeken Ed Burns, Ving Rhames ve Martin Sheen'in yer aldığı Adım Adım Komplo, izleyicilere tüyler ürpertici ve heyecan dolu bir macera sunuyor!

Zor Saatler izle (2016)

/10

İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.