/10

Yakalandın izle

Çocuklarından beri sıkı dost olan beş arkadaş, ömür boyunca birbirlerini unutmayacaklarına ve ayrılmayacaklarına söz verirler. Bunun için yaşları kaç olursa olsun yılın belirli bir tarihinde başlayan ve herkesin katılmak zorunda olduğu yakalamaca oyunu düzenlerler. Tüm arkadaşlar söz vermiştir ve her sene aynı tarihte oyun oynanmaya başlamıştır. Arkadaşlar kendilerini bu oyuna o kadar çok adamışlardır ki yazılı kurallar ortaya çıkartmışlar ve sırf bu oyun için eğitim almışlardır. Ancak bu seneki oyun diğerlerinden biraz farklı ve çılgınca olacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 843
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Özel Bir Gün izle (2016)

/10

Anneler Günü yaklaştıkça, farklı insanlar ve kuşaklar kendi hayatlarıyla ilgili farklı aşamalardan geçmektedir. Kısa bir süre önce boşanmış olan Sandy (Jennifer Aniston), eşinin kendinden çok daha genç bir kadınla evlenmesiyle sarsılmıştır. Bradley ise 16 yaşındaki kızına hem anne hem de baba rolünü üstlenmenin zorluklarıyla karşı karşıya kalır. Ünlü bir yazar olan Miranda ise başarısına rağmen, kızını bebekken evlatlık vermek zorunda olduğunu kabullenmek zorundadır. Kristin ise evlenmeden önce annesini bulmaya karar verir. Ailesiyle arası pek iyi olmayan Jessie ise bu ilişkiyi düzeltmek zorunda olduğunu kabullenmeye başlar. Tüm bu hayatlar, Anneler Günü'nde bir şekilde birbirine bağlanacaktır. Film, Garry Marshall'ın önceki iki filmi Sevgililer Günü ve Yılbaşı Gecesi gibi özel bir günde kesişen yollar konseptini ele almaktadır.