/10

X izle

Hollywood hayalleri kuran bir grup gençten oluşan bir film ekibi, yetişkinlere yönelik bir film çekmek için Teksas'ın derinliklerindeki ücra bir çiftliğe gider. Ekip yaşlı bir çiftin evinde ateş etmeye başlar. Ancak çok geçmeden umutsuz bir yaşam mücadelesine başlarlar.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 77
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Funny Games izle (1997)

/10

Ann, George ve oğulları Georgie, kısa bir tatil için göl kenarındaki yazlık evlerine gitmeye karar verir. Yolda giderken, komşuları Fred ve Eva'nın tuhaf davranışlarından şüphelenirler. Ertesi sabah planlarını yapmak için golf oynamaya karar verirler. George ve Georgie yelkenli teknelerini tamir ederken, Ann yemek yapmaya başlar. Bu sırada, Ann'in tanıştığı genç ve nazik Peter, Eva'nın misafiri olarak gelir ve yumurta istemek için Ann'in yanına gelir. Birdenbire, Ann Peter'ın nasıl içeri girdiği hakkında şüphelenir ve yumurtaları vermek konusunda tereddüt yaşar. Bu durum ailenin gerilimli saatlerinin başlangıcı olur.

Maniac izle (2012)

/10

Elijah Wood'u tatlı bir hobbit olarak tanıyanlar, onu karşılarında mükemmel bir 'manyak' olarak gördüklerinde şaşıracaklar. 'Tek Yüzük' onu ele geçirdiğinde gözlerinde oluşan ifade, rollere ne kadar uygun olduğunu gösteren bir işaretti. Bu filmde, antika taş mankenlerle, öldürdüğü güzel kadınların kafa derilerini restore eden Frank'i izliyoruz. Ardından, onun işine hayranlık duyan genç fotoğrafçı Anna ortaya çıkıyor ve karakterimizin arkadaşı oluyor. Frank, Anna'yı takıntı haline getirdikçe, öldürme arzusu tamamen kontrolden çıkıyor. 'Manyak', William Lustig'in 80'lerde unutulmaz bir etki bırakan, büyük bir fan kitlesi olan şiddet dolu bir korku filminin yeniden çevrimidir. Orijinal filmin en şüpheci fanatikleri bile, Aja'nın versiyonunun orijinalden hiç geri kalmadığını, atmosfer, müzik ve farklı New York görüntüleriyle hatta daha fazlasıyla katkıda bulunduğunu söylüyor...

Excision izle (2012)

/10

Ameliyat takıntısı olan bir genç kız, bekaretini kaybetmekten ve kız kardeşini kistik fibrozisin yıkıcı etkilerinden korumaktan başka, toplumun dışında olma durumuyla da mücadele etmektedir. Jr. Pauline güzel bir genç kızdır ve yara kabuğu toplama gibi bir eğilimi vardır, bu eğilim bir takıntıya dönüşmüştür. Bu durumu fark eden Pauline'in sert annesi, genç kızın yardım alması için kilise terapistine gitmesinde ısrar eder. Pauline, dini bir riyakar tarafından yargılanma fikrine sinirlenir ve takıntısı daha da kötüleşir. Bu arada annesini etkilemek için akıllıca bir plan yapar. Pauline, kız kardeşinin kistik fibrozisine karşı savaşmak için çözümler ararken, hormonları ona oyun oynamaktadır.