/10

William izle

Doktor Julian ve Barbara çifti, günümüze kadar doğal yollarla korunarak ulaşmış 200 bin yıl önce yaşayan bir insan bedeni üzerine deney yapmaktadırlar. Ancak ikisinin de aklında daha büyük bir şey vardır. Ellerindeki eski insan bedeninden aldıkları DNA'ları kullanarak hamile kalmaya çalışmaktadırlar ve amaçlarına ulaşmışlardır. William adını verdikleri bu insan, günümüz insanlarından farklı gözükmektedir. Türünün tek yaşayan örneği olan William, atalarının yaşadığı dünyadan çok farklı bir dünyada yaşamaya ve ayak uydurmaya çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 501
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Sliver izle (1993)

  /10

  Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

  Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

  /10

  Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.

  Yerinde Olsam izle (2005)

  /10

  "Ben Olsaydım" sadece ayakkabı numaralarıyla birleşen iki kardeşin inanılmaz neşeli ve yürek burkan hikayesini anlatıyor. Maggie ve Rose Feller, siyah ve beyaz kadar farklı, kendi tarzları ve hedefleri olan iki kız kardeştir. Maggie gerçek bir parti kızıdır. Liseden mezun olduktan sonra birçok iş değiştirdi ve tek yeteneğinin karşı cins üzerinde yarattığı etki olduğuna inanıyor. Rose, Princeton'da eğitim görmüş bir avukattır. Philadelphia'nın en büyük hukuk firmalarından birinin güzelce döşenmiş bir ofisinde çalışıyor. Güzel bir evi var ama dış dünyayla arası pek iyi değil, sürekli şikayet ediyor. İki kız kardeş birlikte seyahat edecek, birbirlerine saygı duymayı öğrenecek ve yeniden kardeş olacaklar. Yolun sonunda öldüğünü zannettikleri büyükannelerine ulaşacaklar ve ondan büyük hayat dersleri alacaklar...