/10

William izle

Doktor Julian ve Barbara çifti, günümüze kadar doğal yollarla korunarak ulaşmış 200 bin yıl önce yaşayan bir insan bedeni üzerine deney yapmaktadırlar. Ancak ikisinin de aklında daha büyük bir şey vardır. Ellerindeki eski insan bedeninden aldıkları DNA'ları kullanarak hamile kalmaya çalışmaktadırlar ve amaçlarına ulaşmışlardır. William adını verdikleri bu insan, günümüz insanlarından farklı gözükmektedir. Türünün tek yaşayan örneği olan William, atalarının yaşadığı dünyadan çok farklı bir dünyada yaşamaya ve ayak uydurmaya çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 614
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.