/10

William izle

Doktor Julian ve Barbara çifti, günümüze kadar doğal yollarla korunarak ulaşmış 200 bin yıl önce yaşayan bir insan bedeni üzerine deney yapmaktadırlar. Ancak ikisinin de aklında daha büyük bir şey vardır. Ellerindeki eski insan bedeninden aldıkları DNA'ları kullanarak hamile kalmaya çalışmaktadırlar ve amaçlarına ulaşmışlardır. William adını verdikleri bu insan, günümüz insanlarından farklı gözükmektedir. Türünün tek yaşayan örneği olan William, atalarının yaşadığı dünyadan çok farklı bir dünyada yaşamaya ve ayak uydurmaya çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 554
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Prozac Nation izle (2001)

  /10

  Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

  Zor Saatler izle (2016)

  /10

  İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

  The Kitchen izle (2023)

  /10

  İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.