/10

Werewolves Within izle

Önerilen bir boru hattı küçük bir kasabanın sakinleri arasında düşmanlığa neden olduğunda, yeni gelen bir korucu, bir kar fırtınası sakinleri eski bir kulübeye hapsettikten sonra sakin kalmalıdır. Ancak gizemli bir yaratık grubu terörize etmeye başladığında, en kötü eğilimleri ve önyargıları gün ışığına çıkar ve kanunsuz, kasaba halkını hem birbirlerinden hem de onlara musallat olan canavardan canlı tutmalıdır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 29
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Small Engine Repair izle (2021)

/10

Frank, Swaino ve Packie küçüklüklerinden beri arkadaştırlar ve üçü de Red Sox'a, gürültülü barlara ve Frank'in ergenlik çağındaki kızı Crystal'a bayılır. Ancak Frank bir gece arkadaşlarını viski içmeye davet edip onlardan hepsinin çok sevdiği güzel kızı için bir iyilik istediğinde işler kontrolden çıkar. Küçük Motor Tamiri, yazar, yönetmen ve oyuncu John Pollono'nun ödüllü oyunundan beyaz perdeye uyarlanmış, sonunda bir değişiklik olan bir kara komedi-dramadır.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası izle (2023)

/10

Yıllarca insan dünyasından korunan Kaplumbağa kardeşler, kahramanca işlerle New Yorkluların kalbini kazanmaya ve normal birer genç olarak kabul edilmeye karar verdiler. Yeni arkadaşları April O'Neil, gizemli bir suç örgütünü devirmelerine yardım eder, ancak çok geçmeden üzerlerine bir mutant ordusu salındığında kendilerini göreve hazır bulurlar...

Tüp izle (2021)

/10

Genç bir kadın uyandığında kendini ölümcül tuzaklarla dolu bir tüpün içinde bulur. İçine düştüğü kabustan kurtulmaya çalışan kadın, hayatta kalabilmek için engelleri aşmalı ve ilerlemeye devam etmelidir.