/10

Wasp Network izle

1990'lı yıllarda Amerika kökenli büyük bir terör örgütü Küba'da büyük terör saldırıları yaparak masum insanları öldürmektedir. Yetkililerin sessiz kalması olayların büyümesine ve vahşetin artmasına neden olurken birilerini bu durumu durdurması şart olmuştur. Kendi alanlarında profesyonel Kübalı beş ajan, iyi bir ekip çalışması yürüterek bu terör oluşumunun içerisine sızmayı ve tüm olayları kökünden bitirmeyi hedeflemiştir. Ancak Amerika hükumeti, Küba Beşlisinin peşine düşmüştür ve olaylar acımasız bir hal almaya başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 603
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.