/10

Vanguard izle

Bu zamana kadar bir çok başarılı görev gerçekleştiren gizli güvenlik şirketi Vanguard'ın asıl amacı insanların ölmesini engellemektir. Son görevleri sırasında dünyanın en ölümcül paralı askerlerinden oluşan bir örgüt tarafından saldırıya uğramışlardır. Bu saldırıyla adeta yıkılan Vanguard, yine de kendilerine verilen görevi başarıyla tamamlamak zorundadır. Başları büyük bir belanın ortasındayken büyük bir kaosu engellemek için bir muhasebe çalışanını korumakla görevlendirilen Vanguard üyelerinin işi oldukça zordur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,005
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Emeklilik Planı izle (2023)

/10

Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.

Bay Heineken’i Kaçırmak izle (2015)

/10

Filmde Hollandalı bira devi Heineken'in sahibi Alfred Freddy Heineken'in kaçırılma süreci ve fidye talebi anlatılıyor. Heineken'i efsanevi Galli aktör Anthony Hopkins canlandırıyor.