/10

Vampir İmparatorluğu izle

Yakın bir gelecekte ortaya çıkan bir veba salgını nedeniyle dünya üzerindeki insanların büyük bir kısmı vampir olacaktır. Vampir ırkının bu denli artması dünyayı yaşanılmaz bir hale getirirken insan ırkının azalması vampirler için kan kaynağının azalması anlamına gelmektedir. Hala hayatta olan bir grup bilim insanı, gizli bir vampir çetesiyle çalışarak insan ırkını kurtarmak için çalışmalar yapar. Ancak kan düşkünü vampirler gün geçtikçe saldırılarını sıklaştıracaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 642
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Geleceğe Dönüş izle (1985)

/10

Bir DeLorean otomobilinin içinde gizlenmiş bulunan bir icat, Marty'i yanlışlıkla 50'li yıllara geri götürür. Marty, bu yanlışlıkla gerçekleşen olay sonucunda; Amerikan kasabasında yaşanan bir kaza sonucu, gelecekte anne ve babasının tanışmasını engeller. Marty, bundan dolayı hiç doğmamış olacağını fark eder ve bu hatayı düzeltmek için çaba sarf etmek zorundadır. Ancak, durum beklediğinden daha karmaşıktır ve sorumluluk kavramını öğrenmek zorunda kalır.