/10

Vampir İmparatorluğu izle

Yakın bir gelecekte ortaya çıkan bir veba salgını nedeniyle dünya üzerindeki insanların büyük bir kısmı vampir olacaktır. Vampir ırkının bu denli artması dünyayı yaşanılmaz bir hale getirirken insan ırkının azalması vampirler için kan kaynağının azalması anlamına gelmektedir. Hala hayatta olan bir grup bilim insanı, gizli bir vampir çetesiyle çalışarak insan ırkını kurtarmak için çalışmalar yapar. Ancak kan düşkünü vampirler gün geçtikçe saldırılarını sıklaştıracaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 541
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Emeklilik Planı izle (2023)

/10

Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...