/10

Vampir Akademisi izle

Vampir akademisinde geceler partilerle ve güzel aşklarla geçiyordur. Buradaki farklı ırktaki vampirler aralarındaki bazı anlaşmazlıklara rağmen bir şekilde düzenli bir hayat sürüyordur. Ancak sadece kanla beslenen Strigoi'ler, yarı insan yarı vampir olan ölümlü Dhampir'lere saldırmaya başlamıştır. Dhampir'leri korumak isteyen saf vampirler olan Moroi'ler bu durumu düzeltmek istemektedir. Ama Strigoi'lerin acımasız tavrı yüzünden taraflar arasında büyük bir savaş başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 607
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.