/10

Valhalla izle

İki kardeşler olan Roskva ve Tjalfe, henüz daha küçük Viking çocuklardır. Thor ve Loki tanrıları ile tanışan çocuklar, onlarla birlikte Midgard'dan Valhalla'ya doğru yola çıkarlar. Çocuklar kendilerini Valhalla'da neyin beklediğinden habersizdir. Oraya ulaştıklarında ise korkunç bir manzarayla karşılaşırlar. Fenrir ve Jotnar, tanrının baş düşmanlarındadır ve Valhalla'ya saldırmaktadırlar. Thor ve Loki, Valhalla'yı savunmak için savaşa atıldıklarında, iki küçük çocukta kendilerini savaşın ortasında bulurlar. Zorlu bir macera onları bekliyordur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 477
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.