/10

Uzay Yolcuları izle

Avalon adındaki bir insan koloni gemisi, 5000'den fazla yolcuyla uzayın derinliklerinde ilerleyişine devam etmektedir. Gitmesi gereken gezegene ulaşmak için yaklaşık 120 yıl gibi bir süre vardır. Bu surede yolcular uyku kapsüllerinde uyuyacaklar ve uyandıklarında yeni bir yüzyılda ve yeni bir gezegende olacaklardır. Ancak iki yolcunun kapsülü bozulmuş ve uyanmışlardır. Hedeflerine yaklaşık 90 yıl kalmışken uyanan iki yolcu, kaderlerine terk edilmiş şekilde yaşarken uzay gemisinde büyük bir sorunla karşılaşırlar ve 5000 kişinin hayatını sadece onlar kurtarabilecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,032
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

Sleeping Dogs izle (2024)

/10

Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.