/10

Uğur Böceği izle

Adını Uğur Böceği olarak değiştiren Christine McPherson, 17 yaşında genç bir kızdır. Henüz genç yaşta olması, ergenlik dönemi, stresli lise hayatı, üniversitenin bunaltıcı yaklaşması ve annesiyle olan kötü ilişkisi. Tüm bunlar Uğur Böceği'nin hayatını çok fazla etkilemektedir. Psikolojik bir bunalım içindedir ve tüm bunlar yetmezmiş gibi bulunduğu şehirden ayrılarak annesiyle birlikte Kaliforniya'ya taşınmak zorunda kalıyor. Aslında Uğur Böceği, çok yetenekli bir sanat düşkünüdür ama bulunduğu durumdan dolayı hayatı berbat bir yönde ilerlemektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 537
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.