/10

Uğur Böceği izle

Adını Uğur Böceği olarak değiştiren Christine McPherson, 17 yaşında genç bir kızdır. Henüz genç yaşta olması, ergenlik dönemi, stresli lise hayatı, üniversitenin bunaltıcı yaklaşması ve annesiyle olan kötü ilişkisi. Tüm bunlar Uğur Böceği'nin hayatını çok fazla etkilemektedir. Psikolojik bir bunalım içindedir ve tüm bunlar yetmezmiş gibi bulunduğu şehirden ayrılarak annesiyle birlikte Kaliforniya'ya taşınmak zorunda kalıyor. Aslında Uğur Böceği, çok yetenekli bir sanat düşkünüdür ama bulunduğu durumdan dolayı hayatı berbat bir yönde ilerlemektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 484
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

/10

Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...

Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

/10

Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.