/10

Two Heads Creek izle

Korkak bir kasap ve iyi bir yalancı olan ikiz kız kardeşi, İngiltere'de tuhaf bir hayat sürmektedir. Anneleri bu ikiz kardeşleri doğduklarında terk etmiştir ve bir daha görüşmemişlerdir. Ancak aradan geçen yıllar yüzünden annelerini sürekli merak etmektedirler ve en sonunda buldukları delilleri kullanarak yola çıkmaya karar verirler. Annelerinin Avustralya'da esrarengiz bir kasabada olduğunu öğrenirler. Kasabaya ulaştıklarında ise kendilerini gizlice bir işler çeviren tuhaf bir kasaba halkı karşılayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 686
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

Legion izle (2010)

/10

Dünya'da Tanrı'ya olan inanç tamamen kaybolduğunda, Legion melekleri ikinci kez insanlık üzerine saldırır. Son bir melek de düşer ve böylece insanlığın savaşı başlar. Bu savaşta insanların tek umudu, ıssız bir çölde bulunan küçük bir restoranda mahsur kalmış yalan dolu bir grup insan ve başmelek Michael'dır.