/10

Truth and Justice izle

Andres ve karısı Mari, büyük bir borca girerek yeni bir çiftlik almışlardır. Çiftlikte tarım ve hayvancılıkla uğraşarak ufak bir gelir elde etmek ve farklı işlerde çalışarak borçlarını ödeme amaçları vardır. Ancak işler düşündükleri kadar kolay olmayacaktır. Andres, arzusunun peşini bırakmadan elinden geldiğince yoğun bir şekilde çalışmaktadır ve hiçbir şeyden taviz vermemektedir. En sonunda karısıyla anlaşmazlığa düşüp araları açıldığında Andres, farklı yollara başvurmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 731
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suç Çetesi izle (2013)

  /10

  1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

  Sleeping Dogs izle (2024)

  /10

  Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

  John Malkovich Olmak izle (1999)

  /10

  Craig yolun sonundadır. Para kazanamadığı halde yetenekli bir sokak kuklacısıdır. Eşi Lotte, işini evcil hayvan dükkanına taşımıştır ve ilişkileri iç açıcı değildir. Acil bir ihtiyaçtan dolayı dosyalama memuru olarak bir firmada işe başlar ve burada Maxine adlı bir kadına ilgi duyar. Maxine, Craig'i ciddiye almasa da, çalışırken dolabın arkasına düşen bir dosyayı almaya çalışırken küçük bir gizli kapıyla karşılaşır. Merakla kapıdan içeri giren Craig, John Malkovich olur.