/10

Troop Zero izle

Gürcistan'da yaşayan genç bir kız olan Christmas, değişik hayalleri olan farklı bir çocuktur. Ailesi ve çevresiyle pek anlaşamayan Christmas'ın pek fazla arkadaşı yoktur. Ancak Christmas sürekli hayatının değişmesini ve uzayda yaşamayı hayal etmektedir. Çok ilgisini çekecek bir yarışmanın karşısına çıkmasıyla küçük kız büyük bir değişime uğrar. NASA'nın altyapısında düzenlenen bu yarışmayı kazanmaktan başka hiçbir şey düşünemeyen ve yarışmaya katılan Christmas, yeni dostluklar, sıkı rekabetler ve ömür boyu sürecek tecrübeler kazanacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 712
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.