/10

Troll: Kuyruklu Macera izle

Fragman izle

Trol kralı güçlü Grom, şeytani ve acımasız bir varlık tarafından tuzağa düşürülmüştür. Bir taşan dönüştürülen ve büyülü kuyruğu çalınan Grom'u kurtarabilecek tek kişi ise oğlu Trym'dir. Yeni bir prens olan Trym, Trol halkının geleceği için kısıtlı bir sürede babası Grom'u kurtarmak ve şeytani gücü durdurmak zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 678
Dil Seçenekleri:
Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.

Enola Holmes 2 izle (2022)

/10

Bir dedektif olarak ilk resmi davasını üstlenen Enola, kızın ortadan kaybolmasının gizemini çözmek için arkadaşlarından ve ağabeyi Sherlock'tan yardım almalıdır.

On Üç Hayat izle (2022)

/10

Dünyayı memnun eden gerçek, zorlu bir keşif gezisine dayanmaktadır. On iki çocuk ve Taylandlı bir futbol takımının koçu, beklenmedik bir sağanak onları bir dağın içindeki bir odaya kilitlediğinde Tham Luang Mağarasını keşfeder. Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olan bu ikili, imkansız zorluklarla yüzleşmek zorundadır. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç ​​olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarını aşar.